Wyróżnienia w pozaszkolnym konkursie „Kartka do Św. Mikołaja”

6 grudnia w klubie osiedlowym Ustronie nastąpiło rozstrzygnięcie pozaszkolnego konkursu „Kartka do Św. Mikołaja” zorganizowanego przez Spółdzielnię Mieszkaniową Ustronie w Radomiu. Niektórzy uczniowie z naszej szkoły przygotowali okolicznościowe kartki pod kierunkiem pani E. Paliczuk i E. Ziomki. Do konkursu przystąpili również uczniowie z innych placówek oświatowych.

Tym bardziej jesteśmy dumni z wyróżnień, które otrzymali nasi uczniowie: Kacper Gaj 3b, Patrycja Fronk 4a, Dawid Szymański 5a, Jarek Bielecki 6a, Marta Wojtala 1ag, Jarek Gutkowski 1ag, Arek Gutkowski 1ag, Damian Wiśniewski 1ag, Ania Buczyńska 2cg, Jola Prygiel 2cg, Piotrek Szymczak 2cg, Karol Zakrzewski 3cg.