Ogólnopolski projekt edukacyjny „Wszystkie Kolory Świata”

Nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Wszystkie Kolory Świata”.
Celem projektu było:

• kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury,

• pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne,

• zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone

W ramach akcji uczniowie pod kierunkiem nauczycielek przygotowywali charytatywne szmaciane laleczki UNICEF. Każda laleczka otrzymała „akt urodzenia” - specjalny dokument, w którym jest miejsce na fotografię lub rysunek lalki, dane personalne: imię, kraj pochodzenia, wiek, a także zainteresowania/hobby.

Dziękujemy za zaangażowanie w akcję paniom: Ani Głowackiej, Eli Kamińskiej, Ewie Szafranowicz-Stefanowskiej, Jolancie Rydz.