I MAZOWIECKI KONKURS PLASTYCZNY

"Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka"

Uczniowie naszej szkoły na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum, w licznej grupie, pod opieką pań: Edyty Ziomki, Doroty Zając i Jolanty Rydz brali udział w I MAZOWIECKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,Twórczość Marii Konopnickiej w oczach dziecka”.

Do konkursu, któremu patronowali: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty, Starosta Wołomiński, Burmistrz Miasta Marki zgłosiło się 106 mazowieckich szkół i przedszkoli.

Celem konkursu było upowszechnienie twórczości Marii Konopnickiej wśród uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków oraz inspirowanie ich do rozwijania zdolności plastycznych

W dniu 24.10.13 z okazji Święta Patrona Szkoły – Marii Konopnickiej, w Zespole Szkół przy ulicy Kasztanowej 21 w Markach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, a wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie zajmując znaczące miejsca.

Kategoria: KLASY INTEGRACYJNE I SZKOŁY SPECJALNE

Aleksandra Pszczoła

Paulina Okrój

Dominika Jarosz