Mikołaj Orange

Trzeciego grudnia do Zespołu Szkół Specjalnych Nr1 w Radomiu już drugi raz zawitał Mikołaj Orange ubrany  w tradycyjny strój z workiem pełnym prezentów.

W ramach świątecznej akcji Fundacji Orange pt. „ Mikołaje Orange 2015” nauczyciele oraz wolontariusze „Orange” zorganizowali mikołajkowe spotkanie i wprowadzili niezwykły nastrój w szkole. Mikołaj spotkał się z  grzecznymi uczniami klasy 5a, 5b, 5c, 6b, 6c, 2bg, 3dg.

Mikołajkowe spotkanie sprawiło dzieciom  ogromną radość, wprowadziło w świąteczny nastrój. Wszystkie dzieci dziękowały Mikołajowi za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne. Radości było wiele!

Do zobaczenia za rok!!