Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

Mikołaj Orange         

Trzeciego grudnia do Zespołu Szkół Specjalnych Nr1 w Radomiu już drugi raz zawitał Mikołaj Orange ubrany  w tradycyjny strój z workiem pełnym prezentów.

W ramach świątecznej akcji Fundacji Orange pt. „ Mikołaje Orange 2015” nauczyciele oraz wolontariusze „Orange” zorganizowali mikołajkowe spotkanie i wprowadzili niezwykły nastrój w szkole. Mikołaj spotkał się z  grzecznymi uczniami klasy 5a, 5b, 5c, 6b, 6c, 2bg, 3dg.

Wszyscy powitali miłego gościa z radością. Mikołaj również powitał zebranych, zadawał dzieciom pytania dotyczące szkoły i zachowania, a potem rozdał prezenty, które przygotowała Fundacja „Orange”. W paczkach znalazły się flamastry, puzzle, długopis oraz słodycze: czekolady, cukierki, ciasteczka, pierniczki, napoje oraz czekoladowy Mikołaj.  Dzieci bawiły się w miłej atmosferze. Przy świątecznej muzyce brały udział w konkursach, odgadywały  mikołajkowe zagadki i recytowały  wierszyki.

Mikołajkowe spotkanie sprawiło dzieciom  ogromną radość, wprowadziło w świąteczny nastrój. Wszystkie dzieci dziękowały Mikołajowi za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne. Radości było wiele!

Do zobaczenia za rok!!

Dziękujemy

Zobacz galerię