Święto Pieczonego Ziemniaka

Uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Święta Pieczonego Ziemniaka organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusza Korczaka.  Impreza odbyła się na terenie Muzeum Wsi Radomskiej. Zaproszonymi gośćmi były dzieci i młodzież z radomskich placówek  oświatowych, stowarzyszeń i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na miejscu czekało nas wiele atrakcji: zwiedzanie skansenu, pieczenie bułeczek, pyszne jedzenie, wesołe zabawy i ziemniaki prosto z ogniska.

Z tej okazji odbył się również rajd rowerowy, w którym uczestniczyli rowerzyści z naszej szkoły. Dojechali do muzeum  pokonując ponad trzydziestokilometrową trasę.