Lekcja otwarta

Dnia 17 listopada 2015 roku odbyła się lekcja otwarta z religii, którą poprowadziła mgr Edyta Orzechowska z klasą Ia gimnazjum.

W naszej szkole gościliśmy księdza dr hab. Stanisława Łabendowicza- dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej, wizytatora ks. dr Wojciecha Wojtyłę,  panią wizytator i metodyk mgr Ewę Majcher, księdza dziekana Mariana Ślusarczyka, katechetki, siostry i księży pracujących w dekanacie Radom- Wschód. Zacne grono katechetyczne przyjęła pani dyrektor mgr Dorota Jastrzębska i vice dyrektor mgr Anna Kowalczyk.

Celem lekcji było pogłębienie wiedzy na temat świętowania niedzieli.

Temat lekcji otwartej to: Świętowanie niedzieli - Niedziela Dzień Pański.

Lekcja bardzo ciekawa, tematycznie z wykorzystaniem różnych  form i metod pedagogicznych.

Nadrzędna metoda to: wykorzystanie technologii  komunikacyjnej i informatycznej.

Bardziej zainteresowanych zachęcamy do przeczytania scenariusza lekcji.