W Krajnie jest fajnie!

W dniu 18 maja 2016 roku byliśmy na wycieczce w Parku Rozrywki i Miniatur w Krajnie. Jest to magiczne miejsce dla tych, którzy szukają nie tylko turystycznych atrakcji, ale też odpoczynku i dobrej zabawy. Krajno znajduje sie 20 kilometrów od Kielc, w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, u podnóża Łysicy. W wycieczce brały udział klasy: 4c, 5a, 5b, 5c, 6b, 6c, 1bg, 2bg, 3dg, 3fg z wychowawcami. Wycieczkę zorganizowały panie Ewa Kuczara i Joanna Pałys.

W KRAJNIE JEST FAJNIE!

Spacerując kilometrowa ścieżką zobaczyliśmy najpiękniejsze obiekty architektoniczne i cuda natury z całego świata w postaci miniatur. Potem byliśmy w kinie 6D. Przeżyliśmy niesamowite chwile wędrując w Kosmosie i po Amazonii. Potem bawiliśmy się w Stacji Kosmicznej i na dmuchanych zamkach. Na koniec zjedliśmy pyszny obiad w restauracji.

Naprawdę w KRAJNIE jest fajnie!