Dni Godności

Po raz kolejny w naszym mieście odbyły się Radomskie Dni Godności Osób Niepełnosprawnych. 19 maja w muszli koncertowej w Parku Kościuszki dzieci, młodzież i osoby dorosłe mogły zaprezentować swoją twórczość artystyczną.

Dziewczynki z naszej szkoły – Ola, Oliwia, Natalka i Anetka – zadebiutowały na scenie. Były pięknymi motylami, które zwiewnie fruwały w rytm muzyki Zygmunta Preisnera. Można było rozmarzyć się i z uznaniem pokiwać głową, oglądając układ choreograficzny, przygotowany przez Iwonę Ciurę i Marię Suligowską. Taniec motyli bardzo spodobał się publiczności, która nagrodziła dziewczynki gromkimi brawami.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli też w pochodzie.

Taniec Motyli w wykonaniu Naszych Uczennic podczas tegorocznych Radomskich Dni Godności.