Warsztaty z PSP nr 9

W dniu 13.05.2016 r. uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 wspólnie wzięli udział w warsztatach artystycznych, podczas których mogli rozwijać swoje umiejętności.

Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w 5 rodzajach zajęć , a były nimi :

- warsztaty z animacji poklatkowej,

- warsztaty z papierowej wikliny,

- warsztaty tworzenia wiosennych bukietów,

- warsztaty tworzenia kolorowych ptaszków na zawieszce.

- warsztaty ceramiczne.

W przerwie pracy każda grupa  uczestniczyła  w zajęciach pokazowych z SI prowadzonych przez p. S. Janas.

Ponieważ było to nasze ostatnie spotkanie w bieżącym roku szkolnym, była to również okazja do podsumowania naszej trwającej prawie dwuletniej współpracy.

Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów z obydwu  szkół, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet".