Konkurs "Dary Jesieni"

Od 20 października do 10 listopada 2015 r w szkole miał miejsce konkurs plastyczny pt. „Dary Jesieni”, którego organizatorem była świetlica szkolna.

Konkurs  polegał na wykonaniu pracy plastycznej w formie płaskiej, pod tym samym tytułem, realizowanej dowolną techniką (z wyłączeniem kredek).

Ku naszemu zaskoczeniu do świetlicy szkolnej wpłynęło bardzo wiele różnorodnych prac. Wszystkie z nich były przepiękne i bardzo pomysłowo wykonane. O wynikach konkursu decydowało przede wszystkim zgodność pracy z tematem, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz pomysłowość i estetyka. Po burzliwych obradach jury reprezentowane przez Jolantę Rydz, Monikę Golbert oraz Annę Kocik, wyłoniło laureatów w dwóch kategoriach wiekowych. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Ponadto każda osoba biorąca udział w konkursie otrzymuje słodką niespodziankę.

W kategorii szkoła podstawowa zwyciężyli:

-  Szymon Jędrzejewski, kl. 4a

-  Piotr Dąbrowski, kl. 2a

-  Kacper Woliński, kl. 4b

– Aneta Dąbrowska, kl.3a

- Eryk  Szkudlarz, kl. 4d

- Norbert Dutkowski, kl. 4d

- Patryk Rzeszowski, kl. 4d

W kategorii gimnazjum zwyciężyli:

– Norbert Łobodziński, kl.2BG

– Ewelina Seta, kl. 2CGP

- Dominika Jarosz, kl. 2CGP

- Rafał Stanios, kl. 2BG

Jury konkursu wyróżniło również czworo uczniów za oryginalność i wrażenia ogólne. Są wśród nich:

- Kacper Opiłowski, kl. 1c

- Kacper Tatar, kl.1 e

- Jakub Tatar, kl.1e

- Mikołaj Podsiadły, kl.1e

Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy!!!

Koordynator Monika Golbert