Konkurs plastyczny „Miłosierni jak Ojciec”

Wydział Katechetyczny Kurii diecezji Radomskiej, w szczególności pani Ewa Majcher- nauczyciel doradca religii RODoN i ks. dr Dariusz Frydrych - diecezjalny wizytator nauki religii zaprosili katechetów, nauczycieli i uczniów naszej szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym pt: "Miłosierni jak Ojciec".

W konkursie wzięło udział wielu uczniów. Prace zostały wykonane pod opieką katechetek Edyty Orzechowskiej i Heleny Kozdrach oraz nauczyciela biblioteki pani Edyty Ziomki.
W przeprowadzonym etapie szkolnym z klas młodszych I- III zostały wyróżnione dwie prace: Kacpra Zarasia i Aleksandry Kostrzewy. W klasach IV- VI wyróżnienie otrzymali: Kamil Gryz, Damian Kowalczyk i Michał Dujka.

Wszystkie prace zostały przekazane do Wydziału Katechetycznego, gdzie wezmą udział w konkursie diecezjalnym. Wystawa i wręczenie dyplomów będzie miało miejsce w dniu 29 kwietnia 2016 roku (piątek) o godz. 11.00 w Radomiu przy ul. Malczewskiego 1.