"Szlaban na ryzyko"

28 października w ramach kampanii społecznej BEZPIECZNY PRZEJAZD „Szlaban na ryzyko” najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach poprowadzonych przez przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Celem spotkania było uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających z niezachowania ostrożności na przejazdach kolejowych oraz kształtowanie odpowiednich postaw już u najmłodszych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w warsztatach, chętnie odpowiadały na pytania prowadzących.

Na zakończenie każdy uczestnik dostał zeszyt edukacyjny „Bezpieczny Przejazd” oraz opaskę odblaskową.

Koordynatorem spotkania była Agnieszka Hernik.