Zwiedzamy sakralne zabytki Radomia

Kościoły to propozycja dla uczniów, którzy wspólnie z grupą kolegów i opiekunami paniami Edytą Orzechowską i Heleną Kozdrach pragną uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii. W ten sposób spędzają razem wolny, niedzielny czas. Doświadczają obecności Jezusa, który powiedział: „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).

Podjęcie i realizacja tego zadania to świadectwo wiary i wypełnienie III przykazania „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”. Zadaniem każdego chrześcijanina jest udział w niedzielnej Eucharystii i świętowanie Dnia Pańskiego. My wspólnie z uczniami pragniemy spełnić ten nakaz.

Przygotowaliśmy dla Was prezentację multimedialną z naszych niedzielnych wojaży.

Zapraszamy do obejrzenia.