Obchody Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu

2 kwietnia część naszej kadry pedagogicznej, z Panią dyrektor Dorotą Jastrzębską i Panią wicedyrektor Anną Kowalczyk uczestniczyła w uroczystościach związanych z obchodami Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu organizowanych na Placu Jagiellońskim i w Galerii Słonecznej. Osoby zaangażowane w akcję przygotowały wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, a wśród nich między innymi: punkt informacyjno - konsultacyjny, wystawę prac plastycznych uczniów z autyzmem, malowanie twarzy, kącik plastyczny oraz punkt z ciekawymi pomocami dydaktycznymi. Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji można było się posilić leciutką jak obłoczek watą cukrową. Na scenie do wspólnej zabawy zachęcały dziewczynki z zespołu muzycznego "Kogel-Mogel".

Po zmroku nasza kochana szkoła zaświeciła na niebiesko. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

M. Kacprzak-Mnich