Święto Pieczonego Ziemniaka

3 października uczestniczyliśmy w Święcie Pieczonego Ziemniaka w Muzeum Wsi Radomskiej, zorganizowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka. Uczniowie zwiedzili Skansen, uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, podczas których każdy mógł samodzielnie zrobić bułki, a po upieczeniu skosztować je. Odbyły się liczne gry i konkursy z nagrodami. Jak co roku było również pyszne jedzonko: bigos, chleb ze smalcem no i oczywiście nie mogło zbraknąć pieczonych ziemniaków.

Dziękujemy zaprzyjaźnionej placówce za zaproszenie, było super!!!

W wycieczce wzięło udział 7 klas pod opieką wychowawców: A. Gąsior, E. Paliczuk, J. Zięby, D. Witczak, G. Gałęzi, A. Beresińskiej, R. Soboń.