I znowu było radośnie - spotkanie z Mikołajem Orange!

Jak powszechnie wiadomo Mikołajki wypadają na dzień 6 grudnia. W tym roku Mikołaj przyjechał do nas 7 grudnia – oczywiście, jak zwykle i po raz trzeci Mikołaj Orange.

Z pomocą Śnieżynek zapakował prezenty i był w naszej szkole!!!!

Co powiedział:

Ho, Ho, Ho! - już dawno nie spotkałem się z tak miłymi i sympatycznymi dziećmi!!

Dzieci powitały Mikołaja pięknym listem i piosenkami, potem była zabawa w rozwiązywanie świątecznych zagadek. Dzieciaki losowały zagadki i świetnie odgadywały, a Śnieżynki rozdawały cukierkowe nagrody. Potem Mikołaj rozmawiał o zachowaniu i postępach w nauce. Uczniowie klasy 4b, 4/5d,5b, 5c, 6a, 6b, 6c,oraz 1bg,1cg, i 3bg przekonali Mikołaja, że i tym razem zasłużyły na prezenty.

Mikołaj razem ze Śnieżynkami rozdał paczki i  były wspólne zdjęcia.

Dziękujemy Fundacji Orange i Wolontariuszom Orange oraz nauczycielom naszej szkoły za zorganizowanie spotkania w ramach akcji Mikołaje z Orange.

Mikołajkowe spotkanie minęło szybko, sprawiło dzieciom wiele radości i emocji, wprowadziło nas w świąteczny nastrój.

Dzieci zgodnie stwierdziły: „Szkoda, że Mikołaj z Orange jest tylko raz w roku”.

E.Kuczara