Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniu 10 stycznia br. w naszej szkole było głośno i radośnie. Wszystko dzięki wykonawcom z Radomskiej Szkoły Rocka oraz uczniom ze Szkoły Muzycznej, którzy swoim śpiewem i graniem otworzyli nasze serca na dzieło WOŚP. Dzieło to możemy jeszcze wspomóc poprzez zakup prac naszych uczniów wystawionych w Galerii Słonecznej w dniu finału  WOŚP (15 stycznia 2017). Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz uczniom naszej szkoły za aktywny udział w akcji.

Prace uczniów wystawione na aukcję charytatywną zostały wykonane pod opieką pani Ewy Szafranowicz - Stefanowskiej oraz pani Doroty Jeżewskiej.

Organizatorzy: M. Kośla, M. Włodek, S. Janas, A. Zychowicz