VI Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

Konkurs Piosenki Patriotycznej to część naszej tradycji związanej ze Świętem Niepodległości. W tym roku śpiewaliśmy po raz szósty.

Wszystkie klasy pod kierunkiem nauczycieli muzyki i wychowawców przygotowały ciekawe występy. Trudne zadanie miało czteroosobowe jury składające się z: pani dyrektor Anny Kowalczyk, pani Anny Kocik i pani Barbary Tęczy oraz ucznia Pawła Kumora.

Występy były oceniane za: śpiew, wrażenia artystyczne i ciekawe rozwiązania scenograficzne. Poza jurorami wykonanie utworów oceniała również publiczność. W trakcie liczenia głosów odbył się konkurs na rozpoznawanie starych monet.

Brawa dla wszystkich młodych artystów, którzy pojawili się na szkolnej scenie.

Konkurs zorganizowali nauczyciele: Zdzisława Stus, Renata Soboń, Monika Kośla, Iwona Petz, Szczepan Szczepański.

Wyniki VI Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej

I miejsce – klasy: 4a,5a, 4c, 1bg, 2bg