VII Marsz Integracyjny im. Bp. Jana Chrapka

We wtorek, 18 października ulicami Radomia przeszedł VII Marsz Integracyjny imienia biskupa Jana Chrapka.

W marszu wzięło udział kilkaset osób. Byli to nie tylko uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 1, ale także uczniowie szkół integracyjnych i członkowie stowarzyszeń na rzecz osób niepełnosprawnych. Do marszu dołączyli wolontariusze z Publicznego Gimnazjum numer 10 i uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych. Korowód zwracał uwagę wszystkich setkami  kolorowych balonów i uśmiechami  na twarzach. Uczniowie szli,   śpiewali i pozdrawiali przechodniów.

Barwny korowód wyruszył z siedziby Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 i ulicami Armii Krajowej, Młodzianowską, aleją Jana Pawła II, aleją Grzecznarowskiego, ulicą Dowkontta, Poniatowskiego, Traugutta, Mickiewicza i  Sienkiewicza dotarł  do  katedry. Tam uczestnicy złożyli kwiaty na grobie biskupa Jana Chrapka.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.