Rok 2017 - Rokiem świętego Brata Alberta Chmielowskiego

"Powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się jeśli jest głodny."

W roku świętego Brata Alberta nasza szkoła podjęła wyzwanie i panie Edyty- Orzechowska i Ziomka przygotowały konkurs plastyczny
 pt: "Być dobrym jak chleb".

Zadaniem konkursowym było zrobienie dobrego uczynku i przedstawienie go w formie plastycznej, dowolną techniką. Uczniowie przygotowali wiele ciekawych prac i tak:

I miejsca zajęli:

Paweł Dąbrowski, Kamil Jarosz, Aneta Dąbrowska, Roksana Sroka i Norbert Łobodziński.

Wyróżnienia otrzymali:

Filip Olszewski, Dawid Kozera, Wiktoria Fronk, Kamil Gryz, Oliwia Lis, Patryk Wlazło, Wiktor Karolak, Krzysztof Żyła.

Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

E. Orzechowska