Dieta Kanapkowa Smaczna i Zdrowa

Dnia 25 października w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Dieta Kanapkowa Smaczna i Zdrowa przez Fundację na Rzecz Wspierania i Promocji Piekarstwa i Cukiernictwa. Spotkanie prowadził Redaktor Bułeczka. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli film o procesie powstawania chleba, następnie przedstawiona została prezentacja multimedialna, która omawiała model piramidy zdrowia.

Po prezentacji uczniowie odpowiadali na zagadki. Za 10 poprawnych odpowiedzi była super niespodzianka.

Pojawił się Pan Kanapka, który przywitał się z dziećmi, a następnie rozdał smaczne i zdrowe kanapki.

Na koniec spotkania dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z gośćmi.