Projekty pozaszkolne - „Świat w innych barwach” i „Mobilni na co dzień”

Uczniowie klasy 3ag i 3cg wraz z wychowawcami panią Dagmarą Witczak i Renatą Soboń biorą udział w dwóch projektach realizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób z Niepełnosprawnością ,,Korczak i My'', działającym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomiu.

W ramach projektu: „Świat w innych barwach” bierzemy udział w różnych zajęciach, które odbywają się od poniedziałku do czwartku w Internacie na ul. Kolejowej. Są to zajęcia socjoterapeutyczne, z elementami psychodramy, arteterapii. Uczennice z klasy 3cg były na wycieczce w Warszawie.

Drugi projekt, w który jesteśmy zaangażowani to „Mobilni na co dzień”. W ramach tego projektu uczestniczyliśmy w zbiórce żywności „Podziel się dobrym posiłkiem” w markecie ALDI oraz pomagaliśmy jako wolontariusze podczas Święta Pieczonego Ziemniaka w Muzeum Wsi Radomskiej.

Renata Soboń