Spotkanie integracyjne

3 grudnia uczniowie klas 4b, 5cp, 6bp wraz z wychowawcami Marzeną Elertowicz, Bożeną Wilfort i Aldoną Klechą uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w PSP nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Radomiu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

W imieniu gospodarzy przywitała nas pani wicedyrektor Elżbieta Socha. Uczniowie brali udział w konkurencjach sportowych i zabawach ruchowych. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Dzieci nawiązały nowe znajomości, wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie spotkania zostaliśmy zaproszeni na degustację wypieków przygotowanych przez naszych kolegów z PSP nr 1. Podczas poczęstunku pan dyrektor Bogusz Florczak podziękował za wspólną zabawę i wręczył pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Mamy nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy…

Marzena Elertowicz