2 kwietnia - Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

Jak co roku nasza szkoła planuje wiele ciekawych akcji związanych z kreowaniem świadomości na temat osób z autyzmem. Włączyliśmy się już
w ogólnopolską akcję „Polska na niebiesko”.

2 kwietnia po zmroku podświetliliśmy naszą szkołę na niebiesko. 4 kwietnia, w środę przeprowadziliśmy szkolną akcję „Zapalmy nasze serca na niebiesko”. 5 kwietnia, wspólnie z KTR Orkan, SKKT PTTK „Jędrusiowie”, PSP nr 29 w Radomiu i Lasami Państwowymi byliśmy na rajdzie rowerowym „Kręcimy na niebiesko”. Tego samego dnia byliśmy obecni podczas miejskich obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu zorganizowanych w Parku Kościuszki.

Planujemy jeszcze, jak co roku zorganizować konsultacje i szkolenie dla rodziców, ale o kolejnych naszych działaniach będziemy informować na bieżąco na naszym szkolnym profilu i stronie www.

Magda Kacprzak-Mnich