Rajd Zimowy

Zimowa Garbatka z legendą – pod tym hasłem 10 lutego odbyła się II rata Zimowego Rajdu na Raty, w której uczestniczyła liczna grupa z naszej szkoły: członkowie SKKT „Traperzy”, uczniowie klasy 2a gimnazjum oraz mama Oli i jej brat Mateusz z klasy trzeciej. W trakcie wędrówki przewodnik – pan Karol zapoznał nas z legendami: „O ślicznej czarownicy Kasii cudownym źródełku” oraz „O Krępcu”.Tradycyjnie odbyło się ognisko, mieliśmy także okazję pić wodę z „cudownego” źródełka. Trasa prowadziła z Garbatki Letnisko do Molend przepięknie ośnieżonym lasem. Widoki jak widać na zdjęciach bajkowe a zabawy na śniegu sprawiły wiele radości najmłodszym piechurom.

Renata Soboń