AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

W czwartek 12. października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Program był bogaty w liczne niespodzianki, które przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli koordynujących przygotowania i przebieg uroczystości (p. R. Soboń, p. Z. Stus, p. J. Zięba). Uczniowie dziękowali nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za trudy codziennych dni, za życzliwość, za wielkie serca i obecność w chwilach dobrych i złych.

Oprócz zdolności recytatorskich, uczniowie zaprezentowali także umiejętności artystyczno-taneczne (pod kierunkiem p. B. Zawadzkiej, p. I. Ciury oraz p. M. Suligowskiej). Niespodzianką dla zgromadzonej społeczności szkolnej była projekcja filmu z życzeniami uczniów.  Nasi uczniowie przed kamerą składali życzenia dyrekcji, pracownikom szkoły, swoim wychowawcom i nauczycielom. Były specjalne dedykacje dla ulubionych nauczycieli, a przy tym mnóstwo wzruszeń i radości. Podczas nagrywania scen do filmu uczniowie wykazali się pomysłowością, otwartością i brakiem tremy (duble nie były konieczne!)

Kolejną niespodzianką podczas uroczystości były kwiaty i laurki ze szczęśliwym numerkiem w środku. Uczniowie przeprowadzili losowanie i wyłonili zwycięzców. Szczęśliwe numerki należały do p. E. Ziomki oraz p. A. Kalbarczyk. Uczniowie wręczyli nauczycielom nagrody – Złotą Rybkę – welonkę (ufundowaną przez członków Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami) oraz  całoroczny karnet na Czwartkowe Muzyczne przerwy w ramach Szkolnego Koła Miłośników Disco-polo - DISCO FAjNI.

Podczas uroczystości przedstawiono także wyniki wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Ostatnią niespodzianką było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród dyrektora szkoły nauczycielom i pracownikom szkoły.

Jolanta Rydz