Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

 

W czwartek 12. października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Program był bogaty w liczne niespodzianki, które przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli koordynujących przygotowania i przebieg uroczystości (p. R. Soboń, p. Z. Stus, p. J. Zięba). Uczniowie dziękowali nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za trudy codziennych dni, za życzliwość, za wielkie serca i obecność w chwilach dobrych i złych.

Oprócz zdolności recytatorskich, uczniowie zaprezentowali także umiejętności artystyczno-taneczne (pod kierunkiem p. B. Zawadzkiej, p. I. Ciury oraz p. M. Suligowskiej). Niespodzianką dla zgromadzonej społeczności szkolnej była projekcja filmu z życzeniami uczniów.  Nasi uczniowie przed kamerą składali życzenia dyrekcji, pracownikom szkoły, swoim wychowawcom i nauczycielom. Były specjalne dedykacje dla ulubionych nauczycieli, a przy tym mnóstwo wzruszeń i radości. Podczas nagrywania scen do filmu uczniowie wykazali się pomysłowością, otwartością i brakiem tremy (duble nie były konieczne!)

Kolejną niespodzianką podczas uroczystości były kwiaty i laurki ze szczęśliwym numerkiem w środku. Uczniowie przeprowadzili losowanie i wyłonili zwycięzców. Szczęśliwe numerki należały do p. E. Ziomki oraz p. A. Kalbarczyk. Uczniowie wręczyli nauczycielom nagrody – Złotą Rybkę – welonkę (ufundowaną przez członków Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami) oraz  całoroczny karnet na Czwartkowe Muzyczne przerwy w ramach Szkolnego Koła Miłośników Disco-polo - DISCO FAjNI.

Podczas uroczystości przedstawiono także wyniki wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Ostatnią niespodzianką było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród dyrektora szkoły nauczycielom i pracownikom szkoły.

Jolanta Rydz

Zobacz galerię