Kartki świąteczne dla dzieci ze szpitala

W imieniu Dzieci – pacjentów oraz Dyrekcji Radomskiego Szpitala Specjalistycznego DZIĘKUJEMY wszystkim osobom, które włączyły się do świątecznej akcji „Uśmiech podaruj, radością się dziel – wykonujemy kartki dla chorych dzieci ze szpitala”.

Kartki zostały dostarczone, tuż przed świętami, przez p. J. Ziębę i p. M. Elertowicz. Niestety,  nie udało się nam wejść na oddział, ale wszystkie kartki, a także list od naszych uczniów dla małych pacjentów, zostały przekazane na ręce Dyrekcji szpitala. Pan Dyrektor zapewnił, że nasza niespodzianka na pewno trafi do rączek małych pacjentów.

Uśmiech podaruj, radością się dziel

Wywołaj słońce w pochmurny dzień!

Już teraz zapowiadamy kolejną akcję – na Święta Wielkanocne będziemy wykonywać kartki dla seniorów z DPS „Weterana Walki i Pracy”.

Zachęcamy do udziału:-)))

Jolanta Zięba