DSICO FA(j)NI I … RADOMSKA GRUPA MEDIOWA

Uczniowie ze SKM D-P DISCO FA(j)NI wraz z opiekunami i przyjaciółmi koła wybrali się na wycieczkę do Radomskiej Grupy Mediowej, by poznać pracę radia, telewizji, prasy „od kuchni”.

Zostaliśmy ciepło przywitani i przyjęci. Zwiedziliśmy Radio Rekord, byliśmy w studiu nagraniowym TV Dami. Usłyszeliśmy wiele ciekawostek o pracy w mediach. Uświadomiliśmy sobie, jak wiele osób musi zgodnie współpracować, abyśmy mogli posłuchać ciekawej audycji radiowej, obejrzeć wiadomości w telewizji, czy też przeczytać artykuł w prasie. To naprawdę mnóstwo pracy.

Zostaliśmy zaproszeni do profesjonalnego radiowego studia nagraniowego, mieliśmy też możliwość wypowiedzenia się, nagrania swojego głosu. Otrzymaliśmy także upominki w postaci płyt CD z ulubionymi utworami, które wzbogacą naszą Discofajną Płytotekę. Atrakcji było wiele i wiele będzie wspomnień. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

SKM D-P DISCO FA(j)NI

Jola Zięba