VIII Marsz Integracyjny im. bp. Jana Chrapka

W środę, 18 października  około 500 osób wyruszyło sprzed Publicznej Szkoły Podstawowej numer 12 Specjalnej im. bp. Jana Chrapka , aby potem przejść w barwnym korowodzie ulicami miasta do radomskiej katedry. W marszu  wzięli udział nie tylko uczniowie szkoły specjalnej, ale także uczniowie  innych szkół, członkowie stowarzyszeń na rzecz osób niepełnosprawnych, nauczyciele, rodzice i przedstawiciele władz lokalnych. Dołączyli również mieszkańcy Radomia. Przed katedrą, modlitwę w intencji biskupa poprowadził  ks. Dariusz Szlachcic. Następnie w niebo powędrowały białe i niebieskie balony oraz zostały złożone kwiaty na sarkofagu śp. biskupa w radomskiej katedrze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział  w tak ważnym dla naszej szkoły wydarzeniu.

Irena Omelianiuk