Teatr Powszechny w Radomiu- spektakl „Kopciuszek”

W dn. 19.10.2017r. dzieci z klas młodszych, odświętnie ubrane wybrały się do naszego radomskiego teatru. Niezwykłych wrażeń i emocji dostarczył uczniom spektakl „Kopciuszek”. Historia biednej sieroty, która dzięki czarom dobrej wróżki trafia na królewski bal. Wybiegając o północy z pałacu, dziewczyna gubi pantofelek. Wszystkie dzieci znały tą historię, ale bliskość sceny, kontakt na żywo z aktorami czy możliwość udziału w spektaklu mocno przykuły  uwagę. Było ciekawie, wesoło i trochę tajemniczo. Niektórzy na widok Szczurka mocno ściskali ręce swojej Pani. Spektakl bardzo nam się podobał, chętnie wybierzemy się jeszcze raz.

Barbara  Maciąg