ZBIÓRKA NA RZECZ SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W RADOMIU

21 października (w sobotę) uczniowie ze Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami wraz z opiekunem i innymi uczniami naszej szkoły kwestowali w Centrum Handlowym M1 przy ul. Grzecznarowskiego w Radomiu na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Uczniowie spisali się na medal! Z dużym zaangażowaniem i poświęceniem zbierali datki na schronisko, zachęcali klientów do wsparcia zbiórki rzeczowej i pieniężnej. Aktywnie i z energią przemieszczali się po całym centrum M1, rozdawali ulotki, udzielali informacji na temat zbiórki. Chętnie integrowali się z kwestującymi uczniami z innych szkół. Na zakończenie naszego dyżuru uczniowie okazali swoje wielkie serca – zakupili produkty dla zwierząt i przekazali na zbiórkę.

Takich wolontariuszy potrzebujemy!!!

Kolejna zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska już za tydzień w supermarkecie Piotr i Paweł. Zachęcamy do wsparcia zbiórki i przyłączenia się do nas. Na pewno tam będziemy:-) Do zobaczenia!

Jolanta Zięba

Opiekun SKOnZ