Projekt „Świat w innych barwach”

25 i 26 października uczniowie klasy 3ag i 3cg uczestniczyli w zakończeniu projektu „Świat w innych barwach – jestem twórcą kultury” realizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób z Niepełnosprawnością ,,Korczak i My'', działającym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomiu. Spotkanie w środę odbyło się w Internacie i miało charakter nieoficjalny. Były zabawy integracyjne oraz słodki poczęstunek.

W czwartek natomiast miało miejsce zakończenie oficjalne, podczas którego uczestnicy projektu otrzymali dyplomy i nagrody oraz mogliśmy obejrzeć przedstawienie  „W sieci”, w którym wzięli również udział uczniowie naszej szkoły – Paulina Okrój, Malwina Zyzek, Renata Kapusta oraz Paweł Kumor z mamą.

Renata Soboń