Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

REDOX W NASZEJ SZKOLE!

Członkowie Szkolnego Koła Miłośników Disco-Polo Disco Fa(j)ni, po raz kolejny, zaprosili ulubionych artystów do naszej szkoły. Tym razem naszą szkołę odwiedzili muzycy
z zespołu REDOX.

Do przyjazdu zespołu przygotowywaliśmy się na spotkaniach naszego koła. Wspólnie napisaliśmy list oraz wykonaliśmy zaproszenie dla zespołu. Czytaliśmy artykuły o zespole, poznawaliśmy jego historię, a także dokonaliśmy przeglądu twórczości od najstarszego utworu, po najnowszy hit. Własnoręcznie przygotowaliśmy także upominki dla zespołu oraz plakaty. Do spotkania byliśmy przygotowani wzorowo.

I nadszedł ten dzień, w którym zaproszeni goście pojawili się w progach naszej szkoły. Przywitaliśmy ich ciepło gromkimi brawami. Pan Bartek i pan Wojtek – muzycy z zespołu REDOX przywitali się z nami i sprawili, że to spotkanie zapamiętamy na długo. Udzielili nam wywiadu, zagrali i zaśpiewali dla nas. Oprócz dobrej zabawy, było także wiele cennych rad i wskazówek na temat radzenia sobie w życiu, pomimo ograniczeń i trudności. REDOXi opowiedzieli nam swoje historie, o tym, że nie zawsze było łatwo, ale pomimo trudnych chwil, nie poddawali się, walczyli o swoje marzenia. Ciężko pracowali, uczyli się, aby osiągnąć sukces. Zdobyli wykształcenie, mają szczęśliwe rodziny. Muzyka disco-polo towarzyszyła im zawsze, była i jest ich pasją. Z sukcesem łączą tę pasję z życiem rodzinnym i zawodowym. Pan Bartek jest cenionym lekarzem weterynarii, a pan Wojtek prywatnym przedsiębiorcą.

Podczas spotkania dobrze się bawiliśmy, braliśmy udział w konkursie z wiedzy na temat zespołu, otrzymaliśmy autografy od muzyków i zdjęcia zespołu, mogliśmy także sami zrobić sobie zdjęcie z REDOXami. Pod koniec spotkania zaprezentowaliśmy przygotowane wcześniej niespodzianki dla naszych gości. Ola Szymaniak i Piotrek Marczewski – członkowie SKM D-P Disco Fa(j)ni – przygotowali piękną choreografię do jednego z utworów zespołu i... zatańczyli nagrodzeni gromkimi brawami przez REDOXów. Naszym gościom wręczyliśmy także upominki z podziękowaniami za przyjęcie zaproszenia, obecność oraz dostarczenie nam pięknych wspomnień.

Dziękujemy!  

Opiekun SKM D-P Disco Fa(j)ni

Jolanta Zięba

 

Zobacz galerię