Pasja

Jego miłość zakrywa grzech.

Ona nie pamięta złego.

Jago Krew największy dar dla każdego.

Jego Imię potężna moc.

Jezus Drogą, prawdą, Życiem.

Emanuel, Bóg pośród nas, Odkupiciel.

Słowa tej znanej pieśni wprowadziły nas w klimat Zmartwychwstania. Alleluja!. Radujemy się zmartwychwstaniem naszego Pana Jezusa Chrystusa. Niech On będzie naszą Drogą, Prawdą i Życiem. Pozwólmy Mu się prowadzić. Bądźmy świadkami Jego miłości.

Zespół muzyczny z panią Beatą Zawadzką i Marią Suligowską oraz katechetką Edytą Orzechowską i utalentowaną plastycznie Magdaleną Mnich przygotował wielkanocne spotkanie dla uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości - Ekscelencji Biskupa Piotra Tużyńskiego i wizytatora Wydziału Katechetycznego dr Dariusza Frydrycha wielkanocną inscenizację.

Zapraszamy do obejrzenia i przeżycia jeszcze raz.

Edyta Orzechowska