Warsztaty w MammaLeo

28.09.2017r. klasy młodsze I – III,  pod kierownictwem B. Maciąg wybrały się na warsztaty manualne do  Restauracji MammaLeo.

Powitała nas bardzo sympatyczna, pełna wdzięku i zapału pani Dorotka. Roztoczyła przed nami swój zaczarowany kuferek, z którego wyciągała wciąż nowe i bardzo ciekawe przedmioty: farby, brokaty, zapachy, czy różnokolorowe foremki, z których miało powstać nasze pachnące mydełko. Każdy z uczniów wybierał, wąchał, przebierał aż trafił na swoje ulubione zapachy i kolory.  To była niezwykła frajda zobaczyć jak z gorącej, lejącej się cieczy po kilku minutach robi się twarde mydełko.

Wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Na stole pojawiły się piękne mydełka o przeróżnych kształtach – serca,  róży, motyla czy ważki.

Z dumą i radością wracaliśmy do domu z pięknie spakowanym prezentem.

Barbara Maciag