KOLEJNA ZBIÓRKA NA RZECZ ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

28 października uczniowie ze Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami wraz z opiekunem, a także innymi uczniami naszej szkoły, po raz kolejny kwestowali na rzecz zwierząt ze schroniska. Aktywnie pełniliśmy dyżur w Galerii Fenix – Supermarket Piotr i Paweł – w Radomiu.

Nasi wolontariusze z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w zbiórce. Po raz kolejny wykazali się odpowiedzialnością i umiejętnością współpracy. Jeden z członków naszego koła, z własnej inicjatywy, przed zbiórką zamieścił w Internecie na portalu społecznościowym apel, w którym zachęca do przyłączenia się do planowanej zbiórki i działań na rzecz zwierząt. Brawo! Właśnie poprzez takie działania możemy dotrzeć do wielu ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

W nasze działania na rzecz zwierząt włączyli się także rodzice naszych uczniów. Dziękujemy za zainteresowanie, poświęcony czas i okazane serce, nie tylko podczas zbiórek, ale także za wspieranie naszych działań w ramach realizowanego w tym roku szkolnym projektu edukacyjnego „Czyń Drugiemu, co Tobie miłe”. Razem możemy więcej!!!

Opiekun SKOnZ

Jolanta Zięba