Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

KOLEJNA ZBIÓRKA NA RZECZ ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

 

28 października uczniowie ze Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami wraz z opiekunem, a także innymi uczniami naszej szkoły, po raz kolejny kwestowali na rzecz zwierząt ze schroniska. Aktywnie pełniliśmy dyżur w Galerii Fenix – Supermarket Piotr i Paweł – w Radomiu.

Nasi wolontariusze z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w zbiórce. Po raz kolejny wykazali się odpowiedzialnością i umiejętnością współpracy. Jeden z członków naszego koła, z własnej inicjatywy, przed zbiórką zamieścił w Internecie na portalu społecznościowym apel, w którym zachęca do przyłączenia się do planowanej zbiórki i działań na rzecz zwierząt. Brawo! Właśnie poprzez takie działania możemy dotrzeć do wielu ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

W nasze działania na rzecz zwierząt włączyli się także rodzice naszych uczniów. Dziękujemy za zainteresowanie, poświęcony czas i okazane serce, nie tylko podczas zbiórek, ale także za wspieranie naszych działań w ramach realizowanego w tym roku szkolnym projektu edukacyjnego „Czyń Drugiemu, co Tobie miłe”. Razem możemy więcej!!!

 

 

Opiekun SKOnZ

Jolanta Zięba

 

Zobacz galerię