XXVI Jesienny Rajd na Raty

Sezon turystyczny w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczęty.

30 września członkowie SKKT-PTTK  nr 112 Traperzy, wraz z opiekunami panią Anią Głowacką i Renatą Soboń uczestniczyli w I racie Jesiennego Rajdu na trasie: Garbatka Letnisko – Policzna – Brzustów – Żytkowice.  Pogoda była cudna, lasy pełne grzybów a na trasie rajdu około 100 piechurów. Było ognisko, dużo śmiechu a przede wszystkim oderwanie się od dnia codziennego (komputera, telewizora itp….)

Zachęcamy wszystkich uczniów i nie tylko do wspólnych wędrówek, następny rajd już  w październiku, bo jak powiedział Jan Amos Komeński „Trzeba ludzi uczyć w granicach możliwie najszerszych, nie tylko z książek czerpać mądrość, ale z nieba, ziemi, z dębów i buków”.

Renata Soboń