Spotkanie z Radomiakiem

W ramach projektu edukacyjnego pt. „Poznaję zawody – kim zostanę, gdy dorosnę?” w świetlicy szkolnej wiele się działo. Poznawaliśmy zawód piłkarza, rozmawialiśmy o sportowcach, rozegraliśmy turniej piłkarzyków stołowych, robiliśmy przepyszną pizzę a najważniejsze mieliśmy okazję poznać prawdziwych sportowców!!! Odwiedzili nas piłkarze Radomskiego Klubu Sportowego RADOMIAK. Nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o zawodzie piłkarza, naszym radomskim klubie, zadać kilka pytań oraz wziąć udział w quizie wiedzy o Radomiaku. Bardzo dziękujemy za odwiedziny, to były naprawdę niezapomniane chwile.

Małgorzata Kopycka