DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 11.10.18r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas 4a, 5a, 6a i 7a przygotowali program artystyczny, w którym
w lekki i humorystyczny sposób przestawili proces powstawania ucznia na początku jego kariery szkolnej oraz jego transformację w kolejnych latach nauki.  Po występie uczniowie złożyli podziękowanie za trud nauczycielskiej pracy, składając  kwiaty na ręce Pań Dyrektor oraz słodki poczęstunek wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie Pani  Dyrektor  wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szczególnie zasłużonych w ubiegłym roku szkolnym.

Danuta Majewska