V Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

11 października 2018r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań Beaty Zawadzkiej i Marii Suligowskiej wzięli udział w V Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Celem imprezy było promowanie talentów i umiejętności osób niepełnosprawnych oraz wzmacnianie ich wiary we własne możliwości. W tegorocznej edycji udział wzięło prawie 200 osób zgłoszonych przez 19 placówek. Dzięki ogromnemu wkładowi pracy naszych nauczycieli oraz dużemu zaangażowaniu uczniów zdobyliśmy I wyróżnienie.

Przedstawienie bardzo podobało się publiczności, czego wyrazem były niekończące się oklaski.

BRAWO DZIECIAKI. JESTEŚMY Z WAS DUMNI.

Agnieszka Hernik