Z wizytą w schronisku

13 listopada wolontariusze Szkolnego Koła Caritas oraz członkowie Szkolnego Koła Opieki nad Zwierzętami  wybrali się do Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Podsumowano akcję „Możesz pomóc bezdomnym zwierzakom”, która prowadzona była w miesiącu październiku. Uczniowie wszystkich klas przynosili karmę dla psów i kotów. Udało się zebrać bardzo dużo pożywienia, kocyków i innych potrzebnych rzeczy. To kolejna  już wizyta  w tym schronisku. Nasza akcja  to dobry przykład na to, że już od najmłodszych lat warto zaszczepić w uczniach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i wpoić chęć niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.

M. Elertowicz, J. Zięba