I Memoriał Sportowy im. św. Jana Pawła II

17 października 2018 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w I Memoriale Sportowym im. św. Jana Pawła II-osób niepełnosprawnych zorganizowanym prze Stowarzyszenie Latorośl oraz Caritas Diecezji Radomskiej. Impreza miała na celu integrację osób niepełnosprawnych oraz promowanie aktywności ruchowej i wyrabianie nawyków zdrowego stylu życia. Imprezę rozpoczęliśmy mszą św. w parafii św. Stefana na Idalinie koncelebrowaną przez biskupa Henryka Tomasika. Po mszy udaliśmy na obiekt MOSiR- pływalnię Neptun, gdzie nastąpiło uroczyste otwarcie Memoriału. Uczestnicy mogli się wykazać  w pływaniu, a następnie w bieganiu na terenie pobliskiej szkoły. Organizatorzy zapewnili nam obiad oraz oczywiście dyplomy/medale za udział w konkurencjach.