Warsztaty "Majsterkowo"

19 i 21 listopada 2018roku uczniowie klas: 6b, 7b, 7bp, 8c, 4b, 5b, 3bg, 3cg uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez sieć sklepów Castorama. Celem tych warsztatów jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Podczas tych zajęć uczniowie wykonywali karmniki oraz roboty z użyciem różnych materiałów stolarskich. Uczyli się podstawowych umiejętności posługiwania się narzędziami pracy stolarza. Kreatywnie wykorzystywali niepotrzebne przedmioty dając im „nowe” życie w całkiem nowej formie. Powstałe karmniki wykonane z niepotrzebnych już desek będą służyły ptakom jako ich zimowe stołówki, a artystyczne roboty będą dekoracją w niejednym mieszkaniu ucznia.

Opracowanie A.Klecha

Zobacz galerię           Zobacz galerię