Konkurs matematyczny

„Kwiecień plecień co przeplata – trochę zimy , trochę lata….” , ale nie tylko.

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu i w związku z tym właśnie w kwietniu organizowane są liczne uroczystości związane z tym tematem. Zainspirowało nas to do zorganizowania dla naszych uczniów wyjątkowego konkursu matematycznego, który odbył się 29 kwietnia o nazwie „Niebieska matematyka”, gdyż niebieski to kolor łączony z autyzmem. Uczestnicy mieli do rozwiązania 10 zadań o różnym stopniu trudności.

A oto finaliści naszego konkursu:

I miejsce: Filip Biniaszeski

II miejsce: Ola Gront, Dominik Goliński, Joanna Karaś, Krzysztof Opiłowski, Piotr Dąbrowski, Michał Rogoziński, Mateusz Odzimek.

III miejsce: Wojciech Molendowski, Nikola Kraft, Damian Stępień, Dawid Hamela, Jakub Pysiak, Wiktoria Jurczak, Wiktoria Górska, Dawid Poneta, Krystian Wołowiec.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i zapraszamy do dalszych matematycznych wyzwań ….

Organizatorzy: Agnieszka Hernik, Tomasz Barański.