ETWINNING

eTwinning to program Unii Europejskiej mający na celu wspieranie współpracy bliźniaczej szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Akcja eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki, pomaga poznać kulturę innych krajów europejskich i lepiej rozumieć kulturę ojczystą, ale także przyczynia się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego przez stosowanie sieci Internet jako głównego środka komunikacji.

Nasze projekty:

- rok szkolny 2013/2014

- rok szkolny 2011/2012

- rok szkolny 2010/2011

- rok szkolny 2009/2010

- rok szkolny 2008/2009

- rok szkolny 2007/2008

Szkolnym koordynatorem akcji eTwinning są p. Ewa Szafranowicz-Stefanowska i p. Szczepan Szczepański.