Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Kontakt

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

ETWINNING 2009/2010

 

 

Wspólnie z krami Unii Europejskiej: Włochami, Hiszpanią, Holandią, Litwą, Rumunią, Maltą, Austrią oraz Turcją zrealizowaliśmy projekt - "Kochamy karki świąteczne". Celem projektu było przybliżenie uczniom wiedzy na temat obchodów świąt Bożego Narodzenia w całej Europie oraz uświadomienie że w czasach światowej komputeryzacji, kartka otrzymana tradycyjną pocztą jest miłą niespodzianką.

 

 

Razem ze ze szkołami: School "George Cosbuc" Baia Mare z Rumunii,  Szkołą Podstawową nr 1 w Bolesławcu, ABDULKADİR UZTURK İLKÖĞRETİM OKULU z Turcji, Scoala Nr. 12 Tulcea z Rumunii, VILKAVIŠKIO RAJONO SŪDAVOS VIDURINĖ MOKYKLA na Litwie, stworzyliśmy materiały do wirtualnych warsztatów dla uczniów. Znajdują się tam zilustrowane przez  uczniów podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci, krótkie rymowanki o zasadach bezpiecznego poruszania się w sieci.
Wszyscy pracujemy nad stworzeniem ilustrowanego "Kodeksu Młodego Internauty".
 

 

Nasze projekty - "Kochamy kartki świąteczne" oraz "Bezpieczny w wirtualnym świecie" otrzymały Europejskie Odznaki Jakości.

Odznaka Jakości jest konkretnym wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za wysoki poziom działań poświęconych eTwinningowi. Dla uczniów jest to wspaniała motywacja do dalszej pracy, a dla szkoły, publiczne uznanie poświęcenia się jakości i otwarcia się na współpracę europejską. Odznaki Jakości przyznawane są nauczycielom za ich wybitne projekty eTwinning. Oznaczają, że ich projekt osiągnął określony krajowy i europejski standard.

Więcej informacji na stronach:

http://www.etwinning.net/hr/pub/profile.cfm?f=2&l=hr&n=10476

http://www.etwinning.net/pl/pub/profile.cfm?f=2&l=pl&n=12730#

http://twinblog.etwinning.net/10458/?l=en