Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Kontakt

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

ETWINNING 2010/2011

 

W roku szkolnym 2010/2011 zrealizowaliśmy projekt "Różni ale równi". Celem projektu było ukazanie, że niezależnie od pozycji społecznej, pochodzenia etnicznego, języka, orientacji religijnej wszyscy na świecie jesteśmy ludźmi, którzy tak samo czują i mają swoje potrzeby.

Więcej informacji:

http://www.etwinning.net/pl/pub/profile.cfm?f=2&l=pl&n=12857#aims

http://differentbutequaletwinning.webs.com/partnerewapoland.htm

W tym samym roku zrealizowaliśmy również projekt "Kreatywne wykorzystanie narzędzi ICT w naszej szkole". W tym projekcie uczniowie uczyli się jak korzystać z ICT w kreatywny sposób.

Więcej informacji:

http://www.etwinning.net/pl/pub/profile.cfm?f=2&l=pl&n=12763

 

Nasze projekty - "Różni ale równi" oraz "Kreatywne wykorzystanie narzędzi ICT w naszej szkole" otrzymały Europejskie Odznaki Jakości.

Odznaka Jakości jest konkretnym wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za wysoki poziom działań poświęconych eTwinningowi. Dla uczniów jest to wspaniała motywacja do dalszej pracy, a dla szkoły, publiczne uznanie poświęcenia się jakości i otwarcia się na współpracę europejską. Odznaki Jakości przyznawane są nauczycielom za ich wybitne projekty eTwinning. Oznaczają, że ich projekt osiągnął określony krajowy i europejski standard.