Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

 

ORGANY SZKOŁY

 

Dyrektor szkoły

Rada Pedagogiczna

Rada Rodziców

Rada Szkoły

Samorząd Uczniowski

 

 

Dyrektor szkoły

Dorota Jastrzębska-Witkowska

Wicedyrektor

Anna Kowalczyk

 

Rada Pedagogiczna

 

Bedyk Katarzyna              

Beresińska Anna

Białek Renata

Bielecka Małgorzata

Cieślik Jolanta

Ciura Iwona

Czajkowska Dorota

Elertowicz Marzena

Gałęzia Grażyna

Głowacka Anna

Golbert Monika

Górska Maria

Grad Agnieszka

Hernik Agnieszka

Jałowska Małgorzata

Janas Artur

Janas Sylwia

Jastrzębska - Witkowska Dorota

Jenżak Małgorzata

Jeżewska Dorota

Jędra Teresa

Kacprzak-Mnich Magdalena

Kalbarczyk Agnieszka

Kamińska Dagmara

Kamińska Elżbieta

Klecha Aldona

Knysak Agnieszka

Kocik Anna

Kondeja Renata

Konopka Ilona

Kowalczyk Anna

Kopycka Małgorzata

Kozdrach Helena

Krośnia Magdalena

Laskowska Agnieszka

Lipiec Luiza

Łoś Anna

Maciąg Barbara

Majewska Danuta

Mazur Katarzyna

Moczulska Ewa

Ogrodnik Elżbieta

Okrój Anna

Opiela Grzegorz

Orzechowska Edyta

Paliczuk Elżbieta

Pałys Joanna

Petz Iwona

Podsiadło Paweł

Połeć – Ziętek Małgorzata

Rutkowski Robert

Rydz Jolanta

Samelska Monika

Satora Beata

Sobolewski Piotr

Soboń Renata

Sońta Violetta

Srebrzyńska – Mędra Justyna

Stawczyk - Mąkosa Aneta

Stus Zdzisława

Suligowska Maria

Sulima Anna

Szafranowicz Ewa

Szczepański Szczepan

Śwital – Molga Anna

Warchoł Anna

Wąsowicz - Szymańska Izabela

Widulińska Ewelina

Wilfort Bożena

Witczak Dagmara

Włodarczyk Katarzyna

Włodek Marzanna

Wolska Justyna

Wójcicka  Elżbieta

Zawadzka Beata

Zegarek Lucyna

Zięba Jolanta

Ziomka Edyta

Ziółko Honorata

Zychowicz Agnieszka

 

Rada Rodziców

 

Tomasz Tomczyk - przewodniczący

Kamila Ostrowska - Jakóbiak  - z-ca przewodniczącego

Katarzyna Rdzanek - sekretarz

Dorota Mazur - skarbnik

Iwona Kornacka - członek

 

Rada Szkoły

Marzanna Włodek - przewodnicząca

Magdalena Kacprzak-Mnich

Agnieszka Hernik

Dagmara Witczak

Małgorzata Połeć - Ziętek

 

 

Samorząd Uczniowski

Łobodziński Norbert– przewodniczący

Galaistym Sierioża - zastępca

Sawera Kuba - członek

Komorowska Edyta - członek

Adamiec Katarzyna - członek

Chłopecki Krzysztof - członek

Wlazło Patryk - członek

Kowalczyk Dawid - członek

Kozera Dawid - członek

Jarosz Kamil- członek