Jak zostać naszym uczniem    Spacer po szkole    Historia    Wspomaganie    Lekcje to nie wszystko...    Nasze sukcesy

 Strona główna

Aktualności

Kalendarz roku szkolnego

Organy szkoły

Godziny urzędowania

Dokumenty szkolne

Publikacje

Archiwum

Przydatne linki

 

 

 

 

"Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię."
Bp Jan Chrapek

 

 

ORGANY SZKOŁY

 

Dyrektor szkoły

Rada Pedagogiczna

Rada Rodziców

Rada Szkoły

Samorząd Uczniowski

 

 

Dyrektor szkoły

Dorota Jastrzębska

Wicedyrektor

Agnieszka Laskowska

Wicedyrektor

Anna Kowalczyk

 

Rada Pedagogiczna

 

Bedyk Katarzyna

Beresińska Anna

Białek Renata

Bielecka Małgorzata

Biernacka Maria

Ciura Iwona

Czajkowska Dorota

Elertowicz Marzena

Gałęzia Grażyna

Głowacka Anna

Golbert Monika

Górska Maria

Grad Agnieszka

Hernik  Agnieszka

Jałowska Małgorzata

Janas Artur

Janas Sylwia

Jastrzębska-Witkowska Dorota

Jeżewska Dorota

Jędra Teresa

Kacprzak-Mnich Magdalena

Kalbarczyk Agnieszka

Kamińska Dagmara

Kamińska Elżbieta

Klech Aldona

Knysak Agnieszka

Kondeja Renata

Konopka Ilona

Kopycka Małgorzata

Kowalczyk Anna

Kozdrach Helena

Krośnia Magdalena

Kuczara Ewa

Laskowska Agnieszka

Łoś Anna

Maciąg Barbara

Majewska Danuta

Mazur Katarzyna

Moczulska Ewa

Ogrodnik Elżbieta

Omelianiuk Irena

Opiela Grzegorz

Orzechowska Edyta

Paja Małgorzata

Paliczuk Elżbieta

Pałys Joanna

Papis Anna

Petz Iwona

Podsiadło Paweł

Połeć-Ziętek Małgorzata

Rutkowski Robert

Rydz Jolanta

Samelska Monika

Satora Beata

Sobolewski Piotr

Soboń Renata

Sońta Violetta

Srebrzyńska-Mędra Justyna

Stawczyk-Mąkosa Anna

Stus Zdzisława

Suligowska Maria

Sulima Anna

Szafranowicz-Stefanowska Ewa

Szczepański Szczepan

Śwital-Molga Anna

Warchoł Anna

Wąsowicz-Szymańska Izabela

Wilfort Bożena

Witczak Dagmara

Włodek Marzanna

Wolska Justyna

Wójcicka Elżbieta

Zawadzka Beata

Zegarek Lucyna

Zięba Jolanta

Ziomka Edyta

Ziółko Honorata

Zychowicz Agnieszka

 

 

Rada Rodziców

 

Katarzyna Szkudlarz - Przewodnicząca

Dorota Mazur - Z-ca przewodniczącego

Tomasz Tomczyk - Sekretarz

Kamila Ostrowska-Jakóbiak - Skarbnik

Janusz Wargulewski - Członek

 

Rada Szkoły

Marzanna Włodek - przewodnicząca

Magdalena Kacprzak-Mnich

Agnieszka Hernik

Dagmara Witczak

Małgorzata Połeć - Ziętek

 

 

Samorząd Uczniowski

Bieńkowski Michałprzewodniczący

Wiśniewski Kazimierz - zastępca

Sawera Kuba - zastępca

Dopierała Klaudia - członek

Muszyńska Wiktoria - członek

Wlazło Patryk - członek

Galaistym Sierioża - członek

Szymański Piotr - członek